SP1812R-332K
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-332K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1812R-332K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 3.3UH 1.06A 180 MOHM
Datasheets:
  • Message
Specifications of SP1812R-332K
Part Number SP1812R-332K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 3.3UH 1.06A 180 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant