SP1812R-333J
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-333J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1812R-333J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 33UH 408MA 1.2 OHM SMD
  • Message
Specifications of SP1812R-333J
Part Number SP1812R-333J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 33UH 408MA 1.2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant