SP1812R-334G
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-334G Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1812R-334G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 330UH 136MA 10.9 OHM
  • Message
Specifications of SP1812R-334G
Part Number SP1812R-334G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 330UH 136MA 10.9 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant