SP1812R-274J
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-274J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1812R-274J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 270UH 143MA 9.8 OHM
  • Message
Specifications of SP1812R-274J
Part Number SP1812R-274J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 270UH 143MA 9.8 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant