SP1812R-274H
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-274H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1812R-274H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 270UH 143MA 9.8 OHM
Datasheets:
Reference Price (In US Dollars)
1300 pcs
  • Message
Specifications of SP1812R-274H
Part Number SP1812R-274H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 270UH 143MA 9.8 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant