SP1812R-273H
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-273H Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SP1812R-273H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 27UH 430MA 1 OHM SMD
  • Message
Specifications of SP1812R-273H
Part Number SP1812R-273H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 27UH 430MA 1 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant