ER1641-514JM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ER1641-514JM
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 510UH 90MA 10.5 OHM TH
Datasheets:
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
2500 pcs
  • Message
Specifications of ER1641-514JM
Part Number ER1641-514JM Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 510UH 90MA 10.5 OHM TH Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant