ER1641-513JP
Product Overview
Part Number: ER1641-513JP
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 51UH 190MA 2.23 OHM TH
  • Message
Specifications of ER1641-513JP
Part Number ER1641-513JP Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 51UH 190MA 2.23 OHM TH Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant