ER1641-513JR
Product Overview
Part Number: ER1641-513JR
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 51UH 190MA 2.23 OHM TH
  • Message
Specifications of ER1641-513JR
Part Number ER1641-513JR Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 51UH 190MA 2.23 OHM TH Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant