ER1641-514JS
Product Overview
Part Number: ER1641-514JS
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 510UH 90MA 10.5 OHM TH
  • Message
Specifications of ER1641-514JS
Part Number ER1641-514JS Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 510UH 90MA 10.5 OHM TH Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant