ER1641-512JR
Product Overview
Part Number: ER1641-512JR
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 5.1UH 335MA 720 MOHM
  • Message
Specifications of ER1641-512JR
Part Number ER1641-512JR Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 5.1UH 335MA 720 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant