DC780R-274K
API DelevanAPI Delevan
DC780R-274K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DC780R-274K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 270UH 2A 213 MOHM TH
Datasheets: DC780R-274K.pdf
  • Message
Specifications of DC780R-274K
Part Number DC780R-274K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 270UH 2A 213 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant