DC780R-393K
API DelevanAPI Delevan
DC780R-393K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DC780R-393K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 39UH 5.5A 30 MOHM TH
Datasheets: DC780R-393K.pdf
  • Message
Specifications of DC780R-393K
Part Number DC780R-393K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 39UH 5.5A 30 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant