DC780R-394K
API DelevanAPI Delevan
DC780R-394K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DC780R-394K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 390UH 1.6A 320 MOHM TH
Datasheets: DC780R-394K.pdf
  • Message
Specifications of DC780R-394K
Part Number DC780R-394K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 390UH 1.6A 320 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant