DC780R-392L
API DelevanAPI Delevan
DC780R-392L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DC780R-392L
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 3.9UH 11.4A 5 MOHM TH
Datasheets: DC780R-392L.pdf
  • Message
Specifications of DC780R-392L
Part Number DC780R-392L Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 3.9UH 11.4A 5 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant