DC780R-222L
API DelevanAPI Delevan
DC780R-222L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DC780R-222L
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 2.2UH 11.4A 4 MOHM TH
Datasheets: DC780R-222L.pdf
  • Message
Specifications of DC780R-222L
Part Number DC780R-222L Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 2.2UH 11.4A 4 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant