DC780R-154K
API DelevanAPI Delevan
DC780R-154K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: DC780R-154K
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 150UH 4A 98 MOHM TH
Datasheets: DC780R-154K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of DC780R-154K
Part Number DC780R-154K Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 150UH 4A 98 MOHM TH Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant