1008R-472H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1008R-472H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 4.7UH 334MA 1.35 OHM
Datasheets: 1008R-472H.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of 1008R-472H
Part Number 1008R-472H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 4.7UH 334MA 1.35 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 38573 pcs Data sheet 1008R-472H.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1008R-472K
1008R-472K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 4.7UH 334MA 1.35 OHM