1008R-473G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1008R-473G
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 47UH 120MA 10 OHM SMD
Datasheets: 1008R-473G.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of 1008R-473G
Part Number 1008R-473G Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 47UH 120MA 10 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant