1008R-473F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1008R-473F
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 47UH 120MA 10 OHM SMD
Datasheets: 1008R-473F.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of 1008R-473F
Part Number 1008R-473F Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 47UH 120MA 10 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 26212 pcs Data sheet 1008R-473F.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1008R-471K
1008R-471K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 470NH 846MA 210 MOHM
In stock: 27508 pcs
Download: 1008R-471K.pdf
RFQ
1008R-472K
1008R-472K
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 4.7UH 334MA 1.35 OHM
Download: 1008R-472K.pdf
RFQ
1008R-560K
1008R-560K
Description: FIXED IND 56NH 847MA 170 MOHM