1008R-473J
API DelevanAPI Delevan
1008R-473J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1008R-473J
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 47UH 120MA 10 OHM SMD
Datasheets: 1008R-473J.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of 1008R-473J
Part Number 1008R-473J Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 47UH 120MA 10 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant