1008R-471H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: 1008R-471H
Manufacturer/Brand: API Delevan
Product description FIXED IND 470NH 846MA 210 MOHM
Datasheets: 1008R-471H.pdf
Reference Price (In US Dollars)
2000 pcs
  • Message
Specifications of 1008R-471H
Part Number 1008R-471H Manufacturer API Delevan
Description FIXED IND 470NH 846MA 210 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 35462 pcs Data sheet 1008R-471H.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
1008R-470J
1008R-470J
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 47NH 1.008A 120 MOHM
In stock: 60631 pcs
Download: 1008R-470J.pdf
RFQ
1008R-472J
1008R-472J
Manufacturers: API Delevan
Description: FIXED IND 4.7UH 334MA 1.35 OHM
Download: 1008R-472J.pdf
RFQ
1008R-470K
1008R-470K