SC104J4J
U.S. SensorU.S. Sensor
SC104J4J Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC104J4J
Manufacturer/Brand: U.S. Sensor
Product description THERM NTC 100KOHM 3892K BEAD
Datasheets: 1.SC104J4J.pdf2.SC104J4J.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Message
Specifications of SC104J4J
Part Number SC104J4J Manufacturer U.S. Sensor
Description THERM NTC 100KOHM 3892K BEAD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 30822 pcs Data sheet 1.SC104J4J.pdf2.SC104J4J.pdf
Related Products
SC105-121
SC105-121
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 120UH 1.2A 400 MOHM
In stock: 285581 pcs
Download: SC105-121.pdf
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 68UH 1.5A 260 MOHM SMD
Download: SC104B-680.pdf
RFQ
SC104B-561
SC104B-561
Description: FIXED IND 560UH 480MA 1.904 OHM
Download: SC104B-561.pdf
SC104B-820
SC104B-820
Description: FIXED IND 82UH 1.3A 310 MOHM SMD
Download: SC104B-820.pdf
Description: FIXED IND 12UH 3.3A 70 MOHM SMD
Download: SC105-120.pdf
Description: FIXED IND 10UH 3.6A 60 MOHM SMD
SC105
SC105
Manufacturers: Mallory Sonalert Products
Description: AUDIO PIEZO IND 1-5V PNL MNT
Download: SC105.pdf
Description: FIXED IND 4.7UH 820MA 350 MOHM
SC104B-471
Description: FIXED IND 470UH 500MA 1.526 OHM
Download: SC104B-471.pdf
Description: FIXED IND 100UH 1.3A 350 MOHM
SC104B-560
SC104B-560
Description: FIXED IND 56UH 1.55A 220 MOHM
Download: SC104B-560.pdf
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year