SC104B-560
BelBel
SC104B-560 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC104B-560
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 56UH 1.55A 220 MOHM
Datasheets: SC104B-560.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of SC104B-560
Part Number SC104B-560 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 56UH 1.55A 220 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 187367 pcs Data sheet SC104B-560.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
SC104B-390
SC104B-390
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 39UH 1.8A 151 MOHM SMD
In stock: 205945 pcs
Download: SC104B-390.pdf
RFQ
SC104B-561
SC104B-561
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 560UH 480MA 1.904 OHM
Download: SC104B-561.pdf
RFQ
SC104B-391
SC104B-391
Description: FIXED IND 390UH 540MA 1.245 OHM
Download: SC104B-391.pdf
SC104B-680
SC104B-680
Description: FIXED IND 68UH 1.5A 260 MOHM SMD
Download: SC104B-680.pdf
SC104B-331
SC104B-331
Description: FIXED IND 330UH 640MA 1.1 OHM
Download: SC104B-331.pdf
SC104B-330
SC104B-330
Description: FIXED IND 33UH 1.9A 140 MOHM SMD
Download: SC104B-330.pdf
SC104IMLTRT
SC104IMLTRT
Manufacturers: Semtech
Description: IC LED DRIVER REGULATOR 8MLP
Download: SC104IMLTRT.pdf
SC104J4J
SC104J4J
Manufacturers: U.S. Sensor
Description: THERM NTC 100KOHM 3892K BEAD
Download: SC104J4J.pdf
SC104B-820
SC104B-820
Description: FIXED IND 82UH 1.3A 310 MOHM SMD
Download: SC104B-820.pdf
SC104B-470
SC104B-470
Description: FIXED IND 47UH 1.6A 195 MOHM SMD
Download: SC104B-470.pdf
SC104R7KT
SC104R7KT
Manufacturers: AMP Connectors / TE Connectivity
Description: FIXED IND 4.7UH 820MA 350 MOHM
Download: SC104R7KT.pdf
SC104B-471
SC104B-471
Description: FIXED IND 470UH 500MA 1.526 OHM
Download: SC104B-471.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year