SC104B-820
BelBel
SC104B-820 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC104B-820
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 82UH 1.3A 310 MOHM SMD
Datasheets: SC104B-820.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of SC104B-820
Part Number SC104B-820 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 82UH 1.3A 310 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 196619 pcs Data sheet SC104B-820.pdf
Related Products
SC104B-470
SC104B-470
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 47UH 1.6A 195 MOHM SMD
In stock: 206168 pcs
Download: SC104B-470.pdf
RFQ
SC105-100
SC105-100
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 10UH 3.6A 60 MOHM SMD
Download: SC105-100.pdf
RFQ
SC104IMLTRT
SC104IMLTRT
Manufacturers: Semtech
Description: IC LED DRIVER REGULATOR 8MLP
Download: SC104IMLTRT.pdf
Description: FIXED IND 100UH 1.3A 350 MOHM
Download: SC105-101.pdf
SC104B-680
SC104B-680
Description: FIXED IND 68UH 1.5A 260 MOHM SMD
Download: SC104B-680.pdf
SC104B-560
SC104B-560
Description: FIXED IND 56UH 1.55A 220 MOHM
Download: SC104B-560.pdf
SC104R7KT
SC104R7KT
Manufacturers: AMP Connectors / TE Connectivity
Description: FIXED IND 4.7UH 820MA 350 MOHM
Download: SC104R7KT.pdf
SC104B-391
SC104B-391
Description: FIXED IND 390UH 540MA 1.245 OHM
Download: SC104B-391.pdf
SC105
SC105
Manufacturers: Mallory Sonalert Products
Description: AUDIO PIEZO IND 1-5V PNL MNT
Download: SC105.pdf
SC104J4J
SC104J4J
Manufacturers: U.S. Sensor
Description: THERM NTC 100KOHM 3892K BEAD
Download: SC104J4J.pdf
SC104B-561
SC104B-561
Description: FIXED IND 560UH 480MA 1.904 OHM
Download: SC104B-561.pdf
SC104B-471
SC104B-471
Description: FIXED IND 470UH 500MA 1.526 OHM
Download: SC104B-471.pdf
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year