SC104B-561
BelBel
SC104B-561 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SC104B-561
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 560UH 480MA 1.904 OHM
Datasheets: SC104B-561.pdf
  • Message
Specifications of SC104B-561
Part Number SC104B-561 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 560UH 480MA 1.904 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 181205 pcs Data sheet SC104B-561.pdf
Related Products
SC104B-331
SC104B-331
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 330UH 640MA 1.1 OHM
In stock: 193314 pcs
Download: SC104B-331.pdf
RFQ
SC104B-560
SC104B-560
Manufacturers: Bel
Description: FIXED IND 56UH 1.55A 220 MOHM
Download: SC104B-560.pdf
SC104B-820
Description: FIXED IND 82UH 1.3A 310 MOHM SMD
Description: FIXED IND 4.7UH 820MA 350 MOHM
SC104B-680
Description: FIXED IND 68UH 1.5A 260 MOHM SMD
Download: SC104B-680.pdf
SC105
SC105
Manufacturers: Mallory Sonalert Products
Description: AUDIO PIEZO IND 1-5V PNL MNT
Download: SC105.pdf
SC104B-390
SC104B-390
Description: FIXED IND 39UH 1.8A 151 MOHM SMD
Download: SC104B-390.pdf
SC104J4J
SC104J4J
Manufacturers: U.S. Sensor
Description: THERM NTC 100KOHM 3892K BEAD
Download: SC104J4J.pdf
SC104B-471
SC104B-471
Description: FIXED IND 470UH 500MA 1.526 OHM
Download: SC104B-471.pdf
SC104B-391
SC104B-391
Description: FIXED IND 390UH 540MA 1.245 OHM
Download: SC104B-391.pdf
Download: SC104IMLTRT.pdf
SC104B-470
SC104B-470
Description: FIXED IND 47UH 1.6A 195 MOHM SMD
Download: SC104B-470.pdf
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year