CBC2012T100K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CBC2012T100K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CBC2012T100K
Manufacturer/Brand: Taiyo Yuden
Product description FIXED IND 10UH 340MA 1.56 OHM
Datasheets: 1.CBC2012T100K.pdf2.CBC2012T100K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of CBC2012T100K
Part Number CBC2012T100K Manufacturer Taiyo Yuden
Description FIXED IND 10UH 340MA 1.56 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 399621 pcs Data sheet 1.CBC2012T100K.pdf2.CBC2012T100K.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
CBC-50B
CBC-50B
Manufacturers: Bussmann (Eaton)
Description: CIR BRKR 50A AUTO RESET
In stock: 7552 pcs
Download: CBC-50B.pdf
RFQ
CBC-8
CBC-8
Description: CIR BRKR 8A AUTO RESET
Download: CBC-8.pdf
RFQ
CBC2012T220K
CBC2012T220K
Manufacturers: Taiyo Yuden
Description: FIXED IND 22UH 190MA 4.81 OHM
Download: CBC2012T220K.pdf
CBC-8B
CBC-8B