CBC2012T100M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CBC2012T100M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CBC2012T100M
Manufacturer/Brand: Taiyo Yuden
Product description FIXED IND 10UH 340MA 1.56 OHM
Datasheets: 1.CBC2012T100M.pdf2.CBC2012T100M.pdf
RoHs Status Lead free by exemption / RoHS Compliant
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of CBC2012T100M
Part Number CBC2012T100M Manufacturer Taiyo Yuden
Description FIXED IND 10UH 340MA 1.56 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free by exemption / RoHS Compliant
Quantity Available 359338 pcs Data sheet 1.CBC2012T100M.pdf2.CBC2012T100M.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
CBC2012T2R2M
CBC2012T2R2M
Manufacturers: Taiyo Yuden
Description: FIXED IND 2.2UH 640MA 429 MOHM
In stock: 1090508 pcs
Download: CBC2012T2R2M.pdf
RFQ
CBC2012T100K
CBC2012T100K
Manufacturers: Taiyo Yuden
Description: FIXED IND 10UH 340MA 1.56 OHM
Download: CBC2012T100K.pdf
RFQ
CBC-8
CBC-8
Manufacturers: Bussmann (Eaton)
Description: CIR BRKR 8A AUTO RESET