CBC2012T220K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CBC2012T220K Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CBC2012T220K
Manufacturer/Brand: Taiyo Yuden
Product description FIXED IND 22UH 190MA 4.81 OHM
Datasheets: 1.CBC2012T220K.pdf2.CBC2012T220K.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of CBC2012T220K
Part Number CBC2012T220K Manufacturer Taiyo Yuden
Description FIXED IND 22UH 190MA 4.81 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant