CBC2012T100MR
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CBC2012T100MR Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: CBC2012T100MR
Manufacturer/Brand: Taiyo Yuden
Product description FIXED IND 10UH 340MA 1.2 OHM SMD
Datasheets: CBC2012T100MR.pdf
RoHs Status Lead free by exemption / RoHS Compliant
  • Message
Specifications of CBC2012T100MR
Part Number CBC2012T100MR Manufacturer Taiyo Yuden
Description FIXED IND 10UH 340MA 1.2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free by exemption / RoHS Compliant