SM2615FB10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615FB10R0 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SM2615FB10R0
Manufacturer/Brand: Stackpole Electronics, Inc.
Product description RES 10 OHM 1% 1W 2615
Datasheets: 1.SM2615FB10R0.pdf2.SM2615FB10R0.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of SM2615FB10R0
Part Number SM2615FB10R0 Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 10 OHM 1% 1W 2615 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant