SM2615BT5R62
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615BT5R62 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SM2615BT5R62
Manufacturer/Brand: Stackpole Electronics, Inc.
Product description RES 5.62 OHM 0.1% 1W 2615
Datasheets: 1.SM2615BT5R62.pdf2.SM2615BT5R62.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1500 pcs
  • Message
Specifications of SM2615BT5R62
Part Number SM2615BT5R62 Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 5.62 OHM 0.1% 1W 2615 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant