SM2615BT5R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615BT5R00 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SM2615BT5R00
Manufacturer/Brand: Stackpole Electronics, Inc.
Product description RES 5 OHM 0.1% 1W 2615
Datasheets: 1.SM2615BT5R00.pdf2.SM2615BT5R00.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1500 pcs
  • Message
Specifications of SM2615BT5R00
Part Number SM2615BT5R00 Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 5 OHM 0.1% 1W 2615 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant