SM2615FB1R80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615FB1R80 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SM2615FB1R80
Manufacturer/Brand: Stackpole Electronics, Inc.
Product description RES 1.8 OHM 1% 1W 2615
Datasheets: 1.SM2615FB1R80.pdf2.SM2615FB1R80.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of SM2615FB1R80
Part Number SM2615FB1R80 Manufacturer Stackpole Electronics, Inc.
Description RES 1.8 OHM 1% 1W 2615 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant