S2-221RF1
RiedonRiedon
S2-221RF1 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S2-221RF1
Manufacturer/Brand: Riedon
Product description RES SMD 221 OHM 1% 1W 2615
Datasheets: 1.S2-221RF1.pdf2.S2-221RF1.pdf
Reference Price (In US Dollars)
600 pcs
  • Message
Specifications of S2-221RF1
Part Number S2-221RF1 Manufacturer Riedon
Description RES SMD 221 OHM 1% 1W 2615 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 115581 pcs Data sheet 1.S2-221RF1.pdf2.S2-221RF1.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
S2-24EU
S2-24EU
Manufacturers: Cynergy3
Description: RELAY REED SPST 1A 24V UL
In stock: 4059 pcs
Download: S2-24EU.pdf
RFQ
S2-22R1F1
S2-22R1F1
Manufacturers: Riedon
Description: RES SMD 22.1 OHM 1% 1W 2615
Download: S2-22R1F1.pdf
RFQ
S2-24E
S2-24E
Manufacturers: Cynergy3
Description: RELAY REED SPST 1A 24V