S2-220RF1
RiedonRiedon
S2-220RF1 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S2-220RF1
Manufacturer/Brand: Riedon
Product description RES SMD 220 OHM 1% 1W 2615
Datasheets: 1.S2-220RF1.pdf2.S2-220RF1.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of S2-220RF1
Part Number S2-220RF1 Manufacturer Riedon
Description RES SMD 220 OHM 1% 1W 2615 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 75466 pcs Data sheet 1.S2-220RF1.pdf2.S2-220RF1.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
S2-1RF1
S2-1RF1
Manufacturers: Riedon
Description: RES SMD 1 OHM 1% 1W 2615
In stock: 159942 pcs
Download: S2-1RF1.pdf
RFQ
S2-22RJ1
S2-22RJ1
Manufacturers: Riedon
Description: RES SMD 22 OHM 5% 1W 2615
Download: S2-22RJ1.pdf
RFQ
S2-1RJ2
S2-1RJ2
Description: RES SMD 1 OHM 5% 1W 2615
Download: S2-1RJ2.pdf
S2-1KJ8
S2-1KJ8
Description: RES SMD 1K OHM 5% 1W 2615