S2-220RJ8
RiedonRiedon
S2-220RJ8 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S2-220RJ8
Manufacturer/Brand: Riedon
Product description RES SMD 220 OHM 5% 1W 2615
Datasheets: 1.S2-220RJ8.pdf2.S2-220RJ8.pdf
Reference Price (In US Dollars)
600 pcs
  • Message
Specifications of S2-220RJ8
Part Number S2-220RJ8 Manufacturer Riedon
Description RES SMD 220 OHM 5% 1W 2615 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 209845 pcs Data sheet 1.S2-220RJ8.pdf2.S2-220RJ8.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
S2-1RF1
S2-1RF1
Manufacturers: Riedon
Description: RES SMD 1 OHM 1% 1W 2615