S2-1R21F1
RiedonRiedon
S2-1R21F1 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: S2-1R21F1
Manufacturer/Brand: Riedon
Product description RES SMD 1.21 OHM 1% 1W 2615
Datasheets: 1.S2-1R21F1.pdf2.S2-1R21F1.pdf
  • Message
Specifications of S2-1R21F1
Part Number S2-1R21F1 Manufacturer Riedon
Description RES SMD 1.21 OHM 1% 1W 2615 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 123854 pcs Data sheet 1.S2-1R21F1.pdf2.S2-1R21F1.pdf
Related Products
S2-1KF2
S2-1KF2
Manufacturers: Riedon
Description: RES SMD 1K OHM 1% 1W 2615
In stock: 130460 pcs
Download: S2-1KF2.pdf
RFQ
S2-220RF1
S2-220RF1
Manufacturers: Riedon
Description: RES SMD 220 OHM 1% 1W 2615
Download: S2-220RF1.pdf
RFQ
S2-1KJ8
S2-1KJ8
Description: RES SMD 1K OHM 5% 1W 2615