ELJ-RE56NJFA
PanasonicPanasonic
ELJ-RE56NJFA Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ELJ-RE56NJFA
Manufacturer/Brand: Panasonic
Product description FIXED IND 56NH 250MA 1.2 OHM SMD
Datasheets: ELJ-RE56NJFA.pdf
  • Message
Specifications of ELJ-RE56NJFA
Part Number ELJ-RE56NJFA Manufacturer Panasonic
Description FIXED IND 56NH 250MA 1.2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant