ELJ-RE56NGFA
PanasonicPanasonic
ELJ-RE56NGFA Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ELJ-RE56NGFA
Manufacturer/Brand: Panasonic
Product description FIXED IND 56NH 250MA 1.2 OHM SMD
Datasheets: ELJ-RE56NGFA.pdf
  • Message
Specifications of ELJ-RE56NGFA
Part Number ELJ-RE56NGFA Manufacturer Panasonic
Description FIXED IND 56NH 250MA 1.2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant