ELJ-RE68NGF3
PanasonicPanasonic
ELJ-RE68NGF3 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ELJ-RE68NGF3
Manufacturer/Brand: Panasonic
Product description FIXED IND 68NH 250MA 1.3 OHM SMD
Datasheets: ELJ-RE68NGF3.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of ELJ-RE68NGF3
Part Number ELJ-RE68NGF3 Manufacturer Panasonic
Description FIXED IND 68NH 250MA 1.3 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant