ELJ-RE68NGFA
PanasonicPanasonic
ELJ-RE68NGFA Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: ELJ-RE68NGFA
Manufacturer/Brand: Panasonic
Product description FIXED IND 68NH 250MA 1.3 OHM SMD
Datasheets: ELJ-RE68NGFA.pdf
  • Message
Specifications of ELJ-RE68NGFA
Part Number ELJ-RE68NGFA Manufacturer Panasonic
Description FIXED IND 68NH 250MA 1.3 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant