L225J75KE
Product Overview
Part Number: L225J75KE
Manufacturer/Brand: Ohmite
Product description RES CHAS MNT 75K OHM 5% 225W
Datasheets: L225J75KE.pdf
  • Message
Specifications of L225J75KE
Part Number L225J75KE Manufacturer Ohmite
Description RES CHAS MNT 75K OHM 5% 225W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5064 pcs Data sheet L225J75KE.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
L225J75K
L225J75K
Manufacturers: Ohmite
Description: RES CHAS MNT 75K OHM 5% 225W