L225J60KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: L225J60KE
Manufacturer/Brand: Ohmite
Product description RES CHAS MNT 60K OHM 5% 225W
Datasheets: L225J60KE.pdf
Reference Price (In US Dollars)
10 pcs
  • Message
Specifications of L225J60KE
Part Number L225J60KE Manufacturer Ohmite
Description RES CHAS MNT 60K OHM 5% 225W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant