L225J75K
OhmiteOhmite
Ohmite
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: L225J75K
Manufacturer/Brand: Ohmite
Product description RES CHAS MNT 75K OHM 5% 225W
Datasheets: L225J75K.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of L225J75K
Part Number L225J75K Manufacturer Ohmite
Description RES CHAS MNT 75K OHM 5% 225W Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant