L225J750
OhmiteOhmite
L225J750 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: L225J750
Manufacturer/Brand: Ohmite
Product description RES CHAS MNT 750 OHM 5% 225W
Datasheets: L225J750.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Message
Specifications of L225J750
Part Number L225J750 Manufacturer Ohmite
Description RES CHAS MNT 750 OHM 5% 225W Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant