EKMM451VRD561MA70M
Product Overview
Part Number: EKMM451VRD561MA70M
Manufacturer/Brand: Nippon Chemi-Con
Product description CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP
Datasheets: EKMM451VRD561MA70M.pdf
Reference Price (In US Dollars)
100 pcs
  • Message
Specifications of EKMM451VRD561MA70M
Part Number EKMM451VRD561MA70M Manufacturer Nippon Chemi-Con
Description CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant