EKMM451VNN391MR60T
Product Overview
Part Number: EKMM451VNN391MR60T
Manufacturer/Brand: Nippon Chemi-Con
Product description CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Datasheets: EKMM451VNN391MR60T.pdf
  • Message
Specifications of EKMM451VNN391MR60T
Part Number EKMM451VNN391MR60T Manufacturer Nippon Chemi-Con
Description CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant