EKMM451VNN271MA35T
Product Overview
Part Number: EKMM451VNN271MA35T
Manufacturer/Brand: Nippon Chemi-Con
Product description CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Datasheets: EKMM451VNN271MA35T.pdf
  • Message
Specifications of EKMM451VNN271MA35T
Part Number EKMM451VNN271MA35T Manufacturer Nippon Chemi-Con
Description CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant