EKMM451VNN391MA40T
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
EKMM451VNN391MA40T Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: EKMM451VNN391MA40T
Manufacturer/Brand: Nippon Chemi-Con
Product description CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Datasheets: EKMM451VNN391MA40T.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of EKMM451VNN391MA40T
Part Number EKMM451VNN391MA40T Manufacturer Nippon Chemi-Con
Description CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant